Systémy LPG (0)

Aktuálně servisujeme šest typů systému LPG, které dovedou pokrýt celé spektrum trhu vozidel v České republice.

Výrobci systémů

ACAutogasbrclandilovato

Typy vstřikování

Rozdíl mezi těmito systémy je ve způsobu vstřikování LPG do motoru. Starší systém je založený na přívodu LPG do sání. Motor si pak nasává směs LPG se vzduchem a následně spaluje. Výhoda tohoto je v jednoduchosti, nevýhoda je ve vyšší spotřebě LPG, snížení výkonu motoru, úprava je vhodná pro starší typ motorů.

Sekvenční vstřikování LPG znamená, že LPG je vstřikováno 4 vstřikovači ke každému válci zvlášť, vstřikování je řízeno elektronickou řídící jednotkou. Výhodami jsou nepatrné snížení výkonu, zvýšení spotřeby jen o cca 10 % až 15 %. 

Pro bližší informace o těchto systémech zvolte prosím požadovaný odkaz: sekvenční vstřikování nebo elektronické vstřikování

Ve všech případech používáme výhradně značkové výrobky firem BRC, AC Autogas, HL Propan, Lovato, Tartarini, Landi Renzo. Tyto komponenty máme dlouhodobě odzkoušené a jsou prakticky bez reklamací. Z tohoto důvodu můžeme na zařízení poskytnout záruku po celou dobu životnosti Vašeho vozidla.

thumb-01thumb-170x130thumb-170x130thumb-170x130thumb-170x130thumb-170x130

 

Poslední přestavby
 • Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6
  Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6

  Přestavba na LPG se stává stále oblíbenější a využívají zákazníci i na auta, tkerá využívají k podníkání. Často takovým autem je i francouzský Citroen Berlingo. Tento vůz se vyznačuje velkým prostorem i přes jeho vzhled malého auta. Montáž LPG byla provedena během jednoho dne. Dle propočtů majitele auta se mu přestavba vrátí za necelého půl roku.

   

   

 • Montáž LPG Hummer H2 6.2i
  Montáž LPG Hummer H2 6.2i

  Americká značka Hummer, která je známa převážně ve vojenství si získala srdce mnoha motoristů díky svým vozům, které mohli spatřit v holywoodských akčních filmech. Mnoho zákazníků ovšem volalo po příjemnější verzi. Automobilka tak vyrobilu Hummer H2. Tento vůz se stal velkým trhákem. Náše zákazník si tento vůz také oblíbil a samozřejmě si vůz neváhal zakoupit. Spotřeba ovšem byla velmi vysoká a tak se rozhodl snížit náklady. Rozhodl se tedy pro montáž LPG od firmy 1-LPG. Přestavba na LPG proběhla v době 3 dnů od převzetí. Montáž LPG v Brně proběhla naprosto v pořádku a zákazník si tak již užívá svého vysněného vozu.

   

Z našich služeb

 

 • Kompletní vyřízení STK a emisí
 • Čištění a plnění autoklimatizací
 • Výměny čelních skel
 • Montáž tažného zařízení
 • Výměna olejů
 • Chiptuning
 • Další služby

 

Rychlý kontakt

1LPG Brno

Mobil: 737 00 50 70

E-mail: info@lpgservis.cz

_______________________

 

 

logo1

Profichiptuning | Výměna FAP, DPF filtru | Odstranění FAP, DPF filtru | Deaktivace EGR ventilu |


 

Vlastníkem internetových stránek je firma Profichip s.r.o. se sídlem Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; Spisová značka: C 249819 vedená u Městského soudu v Praze

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré texty, fotografie, grafiky, animace, videa, zvuky a ostatní obsah této webové stránky, jakož i jejich uspořádání jsou chráněny autorským právem a dalšími ochrannými právy a jsou duševním vlastnictvím společnosti Profichip s.r.o. Nesmí být prováděno kopírování, změny nebo být používány uvedené obsahy v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez předchozího souhlasu společnosti Profichip s.r.o.