AC Autogaz

ac-AC Autogaz SA je významným světovým výrobcem automobilových LPG a CNG systémů. Své produkty nabízí od roku 1999 pod značkou STAG. Firma AC SA působí na polském automobilovém trhu již více než 25 let a v současné době je majoritním hráčem na domácím trhu s více než 50% podílem na polském trhu.

The products offered by AC SA are delivered to more than 30 countries all over the world.Produkty nabízené AC SA jsou dodávány do více než třiceti zemí po celém světě. In 2011, the sale for foreign contractors represented 63% of the total income of  V roce 2011 prodej zahraničních dodavatelů představoval 63% z celkového příjmu AC SA.

Hlavní nabídku firmy tvoří řídcí jednotky a emulátory STAG pro přestavbu na LPG. Systémy STAG se vyznačují levnou pořizovací cenou a náhradními díly, díky čemuž jsou i velice rozšířené a mají dobrou dostupnost servisních míst.

Revoluční novinkou firmy STAG je systém STAG 400 DPI (Direct Petrol Injection), pro benzínové motory s přímým vstřikem paliva

Řídicí jednotky STAG:

stag4dpiStag 4 DPI

STAG-4 Q-BOX BASIC je první z nové generace řídicích jednotek pro vozidla s vícebodovým vstřikováním paliva. 32-bitový signálový procesor zaručuje přesné dávky paliva a rychlou reakci na plynový pedál. Jednotka je navržena pro benzínové (atmosférické i přeplňované) motory s 1-4 válci., kde je na rozdíl od starších motorů s nepřímým vstřikem (palivo vstřikováno do sacího potrubí před ventily), je u těchto nových motorů palivo vstřikováno přímo do spalovacího prostoru válce.

stag

sta4qboxStag 4 Q Box Basic

STAG-4 Q-BOX BASIC je první z nové generace řídicích jednotek pro vozidla s vícebodovým vstřikováním paliva. 32-bitový signálový procesor zaručuje přesné dávky paliva a rychlou reakci na plynový pedál. Jednotka je navržena pro benzínové (atmosférické i přeplňované) motory s 1-4 válci.

 

stag4plus

Stag 4 Plus

Řídicí jednotka STAG-4 Plus vychází ze svého předchůdce, jednotky STAG-300 Plus, kromě menších rozměrů přidává podporu emisní normy EURO 5. Jednotka je navržena pro benzínové (atmosférické i přeplňované) motory s 1-4 válci, včetně systému BMW Valvetronic.

  

stag3premiumStag 300 Premium

Řídicí jednotka STAG-300 premium je jednotka s podporou emisního standardu EURO 5. Technologie SAS automaticky monitoruje a upravuje parametry pro optimální plnění válců směsí LPG a vzduchu. STAG-300 premium je navržen pro spolupráci s až osmi válcovými motory.

  

stag3isa2Stag 300 ISA-2

Řídicí jednotka STAG-300 ISA2 vychází z předchozí jednotky STAG-300 Plus. Inovovaná technologie SAS 2 automaticky monitoruje a upravuje parametry pro optimální plnění válců a díky technologie automatické adaptace je ještě dokonalejší. STAG-300 je navržen pro spolupráci s až osmi válcovými motory.

  

stag200Stag 200

STAG-200 patří mezi základní řídicí jednotky ovládané mikroprocesorem. Jednotka podporuje řadové a motory do V s dvěma až čtyřmi válci. Automatické přepínání mezi benzínem a plynem je saamozřejmostí.  Při dávkování LPG zohledňuje pozici plynového pedálu a informace z lambda sondy. Jednotka je opatřena Bosh nebo universálními konektory. 

stag150

Stag 150

STAG-150 patří mezi základní řídicí jednotky ovládané mikroprocesorem. Při dávkování LPG zohledňuje pozici plynového pedálu a informace z lambda sondy. Jednotka je opatřena Bosh nebo universálními konektory.

 

stag100

Stag 100

STAG-100 patří mezi základní řídicí jednotky ovládané mikroprocesorem. Při dávkování LPG zohledňuje pozici plynového pedálu a informace z lambda sondy.

 

stag50

Stag 50

STAG-50 patří mezi základní řídicí jednotky ovládané mikroprocesorem. Při dávkování LPG zohledňuje pozici plynového pedálu a informace z lambda sondy.

 

stagxl

Stag XL

STAG XL patří mezi základní řídicí jednotky ovládané mikroprocesorem. Při dávkování LPG zohledňuje pozici plynového pedálu a informace z lambda sondy.

 

staglplusStag L-plus

STAG L-plus patří mezi základní řídicí jednotky ovládané mikroprocesorem. Při dávkování LPG zohledňuje pozici plynového pedálu a informace z lambda sondy. Jednoduchá konfigurace pomocí přepínačů.

 

 

Reduktory:

reduktorReduktor AC R01

Efektivní reduktor STAG AC R01 zajišťuje stabilní tlak a rychlé plnění válců i při prudké akceleraci. Dále zajišťuje správné vypařování plynu i při nízkých teplotách.

 

 

Vstřikovací lišty:

vstrikovacilista

Vstřikovací lišty AC W01 a AC W01BFC

Hliníkové vstřikovací lišty zajistí stabilní a dlouhodobý bezproblémový provoz. Vstřikovací lišty byly při vývoji dlouho době testovány na spolehlivost, proto na ně dává výrobce záruku dva roky bez omezení najetých kilometrů.

 

 

vstrikovacilista2

Poslední přestavby
 • Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6
  Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6

  Přestavba na LPG se stává stále oblíbenější a využívají zákazníci i na auta, tkerá využívají k podníkání. Často takovým autem je i francouzský Citroen Berlingo. Tento vůz se vyznačuje velkým prostorem i přes jeho vzhled malého auta. Montáž LPG byla provedena během jednoho dne. Dle propočtů majitele auta se mu přestavba vrátí za necelého půl roku.

   

   

 • Montáž LPG Hummer H2 6.2i
  Montáž LPG Hummer H2 6.2i

  Americká značka Hummer, která je známa převážně ve vojenství si získala srdce mnoha motoristů díky svým vozům, které mohli spatřit v holywoodských akčních filmech. Mnoho zákazníků ovšem volalo po příjemnější verzi. Automobilka tak vyrobilu Hummer H2. Tento vůz se stal velkým trhákem. Náše zákazník si tento vůz také oblíbil a samozřejmě si vůz neváhal zakoupit. Spotřeba ovšem byla velmi vysoká a tak se rozhodl snížit náklady. Rozhodl se tedy pro montáž LPG od firmy 1-LPG. Přestavba na LPG proběhla v době 3 dnů od převzetí. Montáž LPG v Brně proběhla naprosto v pořádku a zákazník si tak již užívá svého vysněného vozu.

   

Z našich služeb

 

 • Kompletní vyřízení STK a emisí
 • Čištění a plnění autoklimatizací
 • Výměny čelních skel
 • Montáž tažného zařízení
 • Výměna olejů
 • Chiptuning
 • Další služby

 

Rychlý kontakt

1LPG Brno

Mobil: 737 00 50 70

E-mail: info@lpgservis.cz

_______________________

 

 

logo1

Profichiptuning | Výměna FAP, DPF filtru | Odstranění FAP, DPF filtru | Deaktivace EGR ventilu |


 

Vlastníkem internetových stránek je firma Profichip s.r.o. se sídlem Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; Spisová značka: C 249819 vedená u Městského soudu v Praze

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré texty, fotografie, grafiky, animace, videa, zvuky a ostatní obsah této webové stránky, jakož i jejich uspořádání jsou chráněny autorským právem a dalšími ochrannými právy a jsou duševním vlastnictvím společnosti Profichip s.r.o. Nesmí být prováděno kopírování, změny nebo být používány uvedené obsahy v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez předchozího souhlasu společnosti Profichip s.r.o.