BRC Gas Equipment

brc-Italská firma MTM BRC je významným výrobcem LPG zařízení. Společnost svoji činnost zahájila již v roce 1977 a prodává své produkty ve více než sedmdesáti zemích po celém světě. Od začátku svého působení patří společnost mezi průkopníky LPG systémů na přestavby automobilů.

V současnosti společnost zaujímá silnou pozici na trhu. V roce 1996 společnost představila světu první italský systém vstřikování plynu. Pro zachování maximální kvality a spolehlivosti si společnost BRC vyrábí všechny důležité komponenty v Itálii ve vlastní továrně. Společnost má i své vlastní testovací centrum, díky tomu může provádět rozsáhlé testy a pravidelně modernizovat technologie.

Firma v současnosti diponuje i špičkovým systémem pro motory s přímým vstřikem paliva.

Systémy pro LPG přestavby Elpigaz:

sdiBRC SDI

Je nový systém od společnosti BRC, který je vyvinut speciálně pro použití s motory s přímým vstřikem benzínu. Při jeho vývoji byly využity znalosti s vývojem předchozích systému. Lze použít pro přímovstřikové motory vozů Audi, VW, Mazda, Kia, Hyundai a Peugeot.

 

padBRC Sequent Plug& Drive

Je zbrusu nový systém vyvinutý společností BRC, jenž využívá znalostí  z předchozích systémů, ale přidává mnohé vylepšení a moderní technologie. Samozřejmostíje podpora komunikačního rozhraní OBD (On-Board Diagnostic)

Poslední přestavby
 • Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6
  Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6

  Přestavba na LPG se stává stále oblíbenější a využívají zákazníci i na auta, tkerá využívají k podníkání. Často takovým autem je i francouzský Citroen Berlingo. Tento vůz se vyznačuje velkým prostorem i přes jeho vzhled malého auta. Montáž LPG byla provedena během jednoho dne. Dle propočtů majitele auta se mu přestavba vrátí za necelého půl roku.

   

   

 • Montáž LPG Hummer H2 6.2i
  Montáž LPG Hummer H2 6.2i

  Americká značka Hummer, která je známa převážně ve vojenství si získala srdce mnoha motoristů díky svým vozům, které mohli spatřit v holywoodských akčních filmech. Mnoho zákazníků ovšem volalo po příjemnější verzi. Automobilka tak vyrobilu Hummer H2. Tento vůz se stal velkým trhákem. Náše zákazník si tento vůz také oblíbil a samozřejmě si vůz neváhal zakoupit. Spotřeba ovšem byla velmi vysoká a tak se rozhodl snížit náklady. Rozhodl se tedy pro montáž LPG od firmy 1-LPG. Přestavba na LPG proběhla v době 3 dnů od převzetí. Montáž LPG v Brně proběhla naprosto v pořádku a zákazník si tak již užívá svého vysněného vozu.

   

Z našich služeb

 

 • Kompletní vyřízení STK a emisí
 • Čištění a plnění autoklimatizací
 • Výměny čelních skel
 • Montáž tažného zařízení
 • Výměna olejů
 • Chiptuning
 • Další služby

 

Rychlý kontakt

1LPG Brno

Mobil: 737 00 50 70

E-mail: info@lpgservis.cz

_______________________

 

 

logo1

Profichiptuning | Výměna FAP, DPF filtru | Odstranění FAP, DPF filtru | Deaktivace EGR ventilu |


 

Vlastníkem internetových stránek je firma Profichip s.r.o. se sídlem Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; Spisová značka: C 249819 vedená u Městského soudu v Praze

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré texty, fotografie, grafiky, animace, videa, zvuky a ostatní obsah této webové stránky, jakož i jejich uspořádání jsou chráněny autorským právem a dalšími ochrannými právy a jsou duševním vlastnictvím společnosti Profichip s.r.o. Nesmí být prováděno kopírování, změny nebo být používány uvedené obsahy v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez předchozího souhlasu společnosti Profichip s.r.o.