Elpigaz Automotive

elpigas-

Historie společnosti Elpigaz sahá až do padesátých let minulého století, kdy se společnost, tehdy ještě pod jménem Polmocon,  zabývala především kovovýrobou a obráběním kovů.

V roce 1996 byla založena společnost Elpigaz, která se specializuje především na výrobu, distribuci a prodej široké škály LPG zařízení na přestavbu a provoz automobilů s LPG a CNG.

Do března 2009 společnosti žily odděleným životem, k jejich sloučení došlo v březnu roku 2009. V důsledku sloučení vznikl pod jménem Elpigaz jeden z největších polských výrobců sad na přestavby LPG se sídlem v Gdaňsku. Ze společnosti Polmocon se stalo oddělení pro výrobu palivových nádrží, se sídlem v Liberci.

V současné době se produkce firmy Elpigaz dělí na tři řady:

Exclusive Line - řada vysoce kvalitních výrobků pro moderní automobily

Comfort Line - produktová řada spolehlivých, vysoce kvalitních dílů pro automobily střední třídy

Popular Line - kompletní řada LPG prvků pro zákazníky, kteří hledají cenově efektivní řešení.

Systémy pro LPG přestavby Elpigaz:

exclExclusive Line

Produktová řada z nejvyspělejších technologií. Ideální pro moderní motory s až dvanácti válci. Produkty jsou založeny na systému Stella EOBD, který spolupracuje s palubní diagnostikou.

 

dpiStella 4 DPI

Do této skupiny patří také systém Stella 4 DPI, která slouží k montáži LPG do motorů s přímým vstřikováním benzínu do válce. Tento systém je možný použít do vozidel až s osmi válci. 

 

comfComfort Line

Řada je určena pro vozy střední třídy s dvou až čtyř válcovými motory s vícebodovým vstřikováním paliva, ať s přeplňováním či bez.

 

  

popPopular Line

Sekvenční systémy vstřikování plynu čtvrté generace založené na NORD Stella pro, automobily s vícebodovým vstřikování paliva. Tato produktová řada je určena pro starší generaci vozidel na auta, která nemají palubní diagnostický systém EOBD.

Poslední přestavby
 • Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6
  Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6

  Přestavba na LPG se stává stále oblíbenější a využívají zákazníci i na auta, tkerá využívají k podníkání. Často takovým autem je i francouzský Citroen Berlingo. Tento vůz se vyznačuje velkým prostorem i přes jeho vzhled malého auta. Montáž LPG byla provedena během jednoho dne. Dle propočtů majitele auta se mu přestavba vrátí za necelého půl roku.

   

   

 • Montáž LPG Hummer H2 6.2i
  Montáž LPG Hummer H2 6.2i

  Americká značka Hummer, která je známa převážně ve vojenství si získala srdce mnoha motoristů díky svým vozům, které mohli spatřit v holywoodských akčních filmech. Mnoho zákazníků ovšem volalo po příjemnější verzi. Automobilka tak vyrobilu Hummer H2. Tento vůz se stal velkým trhákem. Náše zákazník si tento vůz také oblíbil a samozřejmě si vůz neváhal zakoupit. Spotřeba ovšem byla velmi vysoká a tak se rozhodl snížit náklady. Rozhodl se tedy pro montáž LPG od firmy 1-LPG. Přestavba na LPG proběhla v době 3 dnů od převzetí. Montáž LPG v Brně proběhla naprosto v pořádku a zákazník si tak již užívá svého vysněného vozu.

   

Z našich služeb

 

 • Kompletní vyřízení STK a emisí
 • Čištění a plnění autoklimatizací
 • Výměny čelních skel
 • Montáž tažného zařízení
 • Výměna olejů
 • Chiptuning
 • Další služby

 

Rychlý kontakt

1LPG Brno

Mobil: 737 00 50 70

E-mail: info@lpgservis.cz

_______________________

 

 

logo1

Profichiptuning | Výměna FAP, DPF filtru | Odstranění FAP, DPF filtru | Deaktivace EGR ventilu |


 

Vlastníkem internetových stránek je firma Profichip s.r.o. se sídlem Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; Spisová značka: C 249819 vedená u Městského soudu v Praze

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré texty, fotografie, grafiky, animace, videa, zvuky a ostatní obsah této webové stránky, jakož i jejich uspořádání jsou chráněny autorským právem a dalšími ochrannými právy a jsou duševním vlastnictvím společnosti Profichip s.r.o. Nesmí být prováděno kopírování, změny nebo být používány uvedené obsahy v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez předchozího souhlasu společnosti Profichip s.r.o.