Landi Renzo & Lovato

landi-

Landi Group působí od roku 1954, kdy byla založena Rendem Lanzi a jeho ženou. Od té doby působí v segmentu zařízení pro přestavbu na LPG a CNG.

Rodinnou firmu převzal po smrti otce v roce 1977 Stefano Lanzi, firma v té době dosáhla vysokého postavení na domácím trhu a začala expandovat. V roce 1993 Landi Renzo převzalo nizozemskou společnost Eurogas. Eurogas, stejně jako landi Renzo vyvíjelo a prodávalo systémy pro LPG přestavby. 

lovato-Dalším výrazným mezníkem společnosti byl rok 2008, kdy Landi Renzo převzalo třetího největšího hráče na trhu s plynem, společnost Lovato. Dnes je Landi Renzo světovým lídrem v tomto odvětví, a to jak v oblasti technologií, tak a v oblasti prodeje.

Firma je aktivní ve více než 60 zemích světa. V současné době se skupina zaměřuje na produkci technologií pro LPG přestavby a rozvoj nových moderních technologií, včetně paliva budoucnosti – vodíku.

Komponenty pro LPG přestavby Landi Renzo:

ecuŘídicí jednotka Landi Renzo Omega S je pokročilá jednotka řízení vstřikování LPG, který využívá údaje o otáčkách motoru, tlaku LPG, teplotě LPG a teplotu chladicí kapaliny. Jednotka je v provedení pro čtyř, šesti a osmi válcové motory.

 

 

 

Výroba systému LOVATO

Poslední přestavby
 • Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6
  Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6

  Přestavba na LPG se stává stále oblíbenější a využívají zákazníci i na auta, tkerá využívají k podníkání. Často takovým autem je i francouzský Citroen Berlingo. Tento vůz se vyznačuje velkým prostorem i přes jeho vzhled malého auta. Montáž LPG byla provedena během jednoho dne. Dle propočtů majitele auta se mu přestavba vrátí za necelého půl roku.

   

   

 • Montáž LPG Hummer H2 6.2i
  Montáž LPG Hummer H2 6.2i

  Americká značka Hummer, která je známa převážně ve vojenství si získala srdce mnoha motoristů díky svým vozům, které mohli spatřit v holywoodských akčních filmech. Mnoho zákazníků ovšem volalo po příjemnější verzi. Automobilka tak vyrobilu Hummer H2. Tento vůz se stal velkým trhákem. Náše zákazník si tento vůz také oblíbil a samozřejmě si vůz neváhal zakoupit. Spotřeba ovšem byla velmi vysoká a tak se rozhodl snížit náklady. Rozhodl se tedy pro montáž LPG od firmy 1-LPG. Přestavba na LPG proběhla v době 3 dnů od převzetí. Montáž LPG v Brně proběhla naprosto v pořádku a zákazník si tak již užívá svého vysněného vozu.

   

Z našich služeb

 

 • Kompletní vyřízení STK a emisí
 • Čištění a plnění autoklimatizací
 • Výměny čelních skel
 • Montáž tažného zařízení
 • Výměna olejů
 • Chiptuning
 • Další služby

 

Rychlý kontakt

1LPG Brno

Mobil: 737 00 50 70

E-mail: info@lpgservis.cz

_______________________

 

 

logo1

Profichiptuning | Výměna FAP, DPF filtru | Odstranění FAP, DPF filtru | Deaktivace EGR ventilu |


 

Vlastníkem internetových stránek je firma Profichip s.r.o. se sídlem Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; Spisová značka: C 249819 vedená u Městského soudu v Praze

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré texty, fotografie, grafiky, animace, videa, zvuky a ostatní obsah této webové stránky, jakož i jejich uspořádání jsou chráněny autorským právem a dalšími ochrannými právy a jsou duševním vlastnictvím společnosti Profichip s.r.o. Nesmí být prováděno kopírování, změny nebo být používány uvedené obsahy v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez předchozího souhlasu společnosti Profichip s.r.o.