Prins LPG Systems

prins-Společnost Prins LPG Systems je známá po celém světě. V automobilovém LPG průmyslu má vedoucí postavení na trhu. To si zajistila dodáváním zařízení a produktů v nejvyšší kvalitě.

Důkazem toho je i spolupráce s japonskou společností Keihin, která je jedním z největších výrobců vstřikovačů na světě. Společnost Keihin vyrábí pro Prins LPG vstřikovače vlastního designu.

Hlavní nabídku společnosti tvoří reduktory a LPG systémy Prins VSI, ve variantě pro nepřímý i přímý vstřik paliva.

 

Systémy pro LPG přestavby Prins:

Prins Direct LiquiMax System

Prins Direct LiquiMax systém se používá paralelně ke standardnímu palivovému systému. LPG systém je určen pro motory s přímým vstřikováním paliva, což znamená, že palivo je vstřikováno pod vysokým tlakem (20-200 bar) přímo do válce, na rozdíl od starších motoru, u nichž je palivo vstřikováno do sání.

Direct LiquiMax systém používá upravené vysokotlaké palivové čerpadlo a vstřikovače paliva pro vstřikování kapalného LPG pod vysokým tlakem do válce,což  umožňuje maximální využití elektroniky a komponentů ve voze.

Rozsáhlý výzkum Prins ukázal, že palivo LPG je velmi vhodné palivo v kombinaci s přímým vstřikem paliva. Účinnost motoru se při použití LPG výrazně zvýší, což má za následek snížení emisí CO2 a snížení spotřeby.

dlm

Poslední přestavby
 • Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6
  Montáž LPG Citroen Berlingo 1.6

  Přestavba na LPG se stává stále oblíbenější a využívají zákazníci i na auta, tkerá využívají k podníkání. Často takovým autem je i francouzský Citroen Berlingo. Tento vůz se vyznačuje velkým prostorem i přes jeho vzhled malého auta. Montáž LPG byla provedena během jednoho dne. Dle propočtů majitele auta se mu přestavba vrátí za necelého půl roku.

   

   

 • Montáž LPG Hummer H2 6.2i
  Montáž LPG Hummer H2 6.2i

  Americká značka Hummer, která je známa převážně ve vojenství si získala srdce mnoha motoristů díky svým vozům, které mohli spatřit v holywoodských akčních filmech. Mnoho zákazníků ovšem volalo po příjemnější verzi. Automobilka tak vyrobilu Hummer H2. Tento vůz se stal velkým trhákem. Náše zákazník si tento vůz také oblíbil a samozřejmě si vůz neváhal zakoupit. Spotřeba ovšem byla velmi vysoká a tak se rozhodl snížit náklady. Rozhodl se tedy pro montáž LPG od firmy 1-LPG. Přestavba na LPG proběhla v době 3 dnů od převzetí. Montáž LPG v Brně proběhla naprosto v pořádku a zákazník si tak již užívá svého vysněného vozu.

   

Z našich služeb

 

 • Kompletní vyřízení STK a emisí
 • Čištění a plnění autoklimatizací
 • Výměny čelních skel
 • Montáž tažného zařízení
 • Výměna olejů
 • Chiptuning
 • Další služby

 

Rychlý kontakt

1LPG Brno

Mobil: 737 00 50 70

E-mail: info@lpgservis.cz

_______________________

 

 

logo1

Profichiptuning | Výměna FAP, DPF filtru | Odstranění FAP, DPF filtru | Deaktivace EGR ventilu |


 

Vlastníkem internetových stránek je firma Profichip s.r.o. se sídlem Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; Spisová značka: C 249819 vedená u Městského soudu v Praze

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré texty, fotografie, grafiky, animace, videa, zvuky a ostatní obsah této webové stránky, jakož i jejich uspořádání jsou chráněny autorským právem a dalšími ochrannými právy a jsou duševním vlastnictvím společnosti Profichip s.r.o. Nesmí být prováděno kopírování, změny nebo být používány uvedené obsahy v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez předchozího souhlasu společnosti Profichip s.r.o.